Dárkové certifikáty

Dárkové certifikáty

Uvažujete o vhodném dárku pro své přátele nebo obchodní partnery? Bellevue hotel Karlov v Benešově Vám nabízí ideální řešení pro nezapomenutelný dárek. Věnujte zážitek, který je módní a populární v dnešní době. Zvolte Vy sami, co má pobytový balíček obsahovat a připravíme ho podle Vašeho zadání.

Co je zahrnuto v ceně?

Je na Vás, jak dárkový certifikát vytvoříte, můžete vybírat z následujících služeb:

  • Ubytování ve Vámi zvolené kategorii pokoje se snídaní formou buffet
  • Tříchodová nebo pětichodová degustační večeře
  • Privátní pronájem vířivky a sauny
  • Masáže 
  • Privátní prohlídka zámku Konopiště
  • A mnoho dalšího dle Vašeho výběru

Platnost:

dle zvoleného období

Pro koupi dárkového certifikátu a více detailů o nabídce kontaktujte naši recepci.

Platební a storno podmínky:

  • Plná předplatba v době koupi dárkového certifikátu
  • Změna platnosti či prodloužení dárkového certifikátu nejsou možné

Ostatní nabídky

Nejlepší dostupná cena

Máte rádi volnost a nejste si jistí, zda skutečně na svůj výlet vyrazíte? Nejlepší dostupná cena je tou správnou volbou pro Vás!

Včasný nákup

Už Vás nic od Vaší cesty neodradí? Tak v tom případě si rezervujte náš VČASNÝ NÁKUP a ušetřete 20% z naší NEJLEPŠÍ DOSTUPNÉ CENY.

Romantický výlet

Hledáte kouzelné místo blízko Prahy pro romantický zážitek? Bellevue Hotel Karlov je pro romantické chvíle jako stvořený. S námi se Vaše romantické sny promění ve skutečnost!

Cesta z města

Vyražte na cestu z města do útulného Bellevue Hotelu Karlov v blízkosti zámku Konopiště. Oslavte narozeniny, rozlučte se se svobodou či si jen užijte skvělý večer se svými přáteli a rodinou.

Relaxační balíček

Hledáte kouzelné místo nedaleko Prahy se skvělou kuchyní pro odpočinkový pobyt? Bellevue Hotel Karlov je tím správným místem!

Gastronomický zážitek

Přijeďte a užijte si pobyt v útulném podkrovním pokoji, vyzkoušejte nové a neznámé chutě při výborné večeři při svíčkách v naší restauraci!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku