Pokoje a suity

Pokoje v oáze klidu

Ve svém pokoji, v jakémkoli z pěti domů, se budete cítit opravdu jako doma. Nemusíte jej složitě hledat podle čísla pokoje, jeho polohu si okamžitě zapamatujete. V každém pokoji budete překvapeni, jak unikátní, neopakovatelné a nezaměnitelné prostředí obýváte díky prostorové různorodosti, použití různých materiálů a barevnosti interiéru. Každý pokoj má specifický tvar i charakter, ty v historických objektech jsou vybaveny stylovými repasovanými skříněmi a stoly.
Specifickým prvkem stavby je používání materiálů v přírodní povrchové úpravě, které nezakrývají nátěry ani výmalba. Návrh stavby i interiérů jsou společným dílem architektů Ladislava Lábuse, Jiřího Poláčka a Václava Škardy. Při výběru pokoje si můžete vybrat z 27 pokojů, včetně dvou rodinných apartmánů a jednoho luxusního Atelier Suite. Pokoje jsou umístěny ve třech budovách, které jsou navzájem propojeny.
LUXUSNÍ ATELIÉR SUITE

LUXUSNÍ ATELIÉR SUITE

RODINNÝ APARTMÁN

RODINNÝ APARTMÁN

DELUXE POKOJ

DELUXE POKOJ

SUPERIOR POKOJ

SUPERIOR POKOJ

Speciální nabídka

Přijeďte si odpočinout a načerpat síly před vánočním shonem. Vyrazit na víkend do Benešova se teď opravdu vyplatí! Při rezervaci libovolných 2 nocí v termínech  8. – 11. 11. a 15. – 18. 11. máte tu druhou za polovinu

Sezónní nabídky

Včasný nákup

Už Vás nic od Vaší cesty neodradí? Tak v tom případě si rezervujte náš VČASNÝ NÁKUP a ušetřete 10% z naší NEJLEPŠÍ DOSTUPNÉ CENY!

Romantický výlet

Hledáte kouzelné místo blízko Prahy pro romantický zážitek? V Bellevue Hotel Karlov se Vaše romantické sny promění ve skutečnost!

Dárkový certifikát

Rozmýšlíte o vhodném dárku pro své milé, rodinu, přátele či obchodní partnery? Věnujte jim zážitek, na který nikdy nezapomenou!