Pokoje a apartmány

Pokoje v oáze klidu

Ve svém pokoji, v jakémkoli z pěti domů, se budete cítit opravdu jako doma. Nemusíte jej složitě hledat podle čísla pokoje, jeho polohu si okamžitě zapamatujete. V každém pokoji budete překvapeni, jak unikátní, neopakovatelné a nezaměnitelné prostředí obýváte díky prostorové různorodosti, použití různých materiálů a barevnosti interiéru. Každý pokoj má specifický tvar i charakter, ty v historických objektech jsou vybaveny stylovými repasovanými skříněmi a stoly.
Specifickým prvkem stavby je používání materiálů v přírodní povrchové úpravě, které nezakrývají nátěry ani výmalba. Návrh stavby i interiérů jsou společným dílem architektů Ladislava Lábuse, Jiřího Poláčka a Václava Škardy. Při výběru pokoje si můžete vybrat z 27 pokojů, včetně dvou rodinných apartmánů a jednoho luxusního Atelier Suite. Pokoje jsou umístěny ve třech budovách, které jsou navzájem propojeny.
LUXUSNÍ ATELIÉR SUITE

LUXUSNÍ ATELIÉR SUITE

RODINNÝ APARTMÁN

RODINNÝ APARTMÁN

DELUXE POKOJ

DELUXE POKOJ

DELUXE POKOJ S TERASOU

DELUXE POKOJ S TERASOU

DELUXE POKOJ S OBÝVACÍM POKOJEM

DELUXE POKOJ S OBÝVACÍM POKOJEM

SUPERIOR POKOJ

SUPERIOR POKOJ

Sezónní nabídky

Včasný nákup

Už Vás nic od Vaší cesty neodradí? Tak v tom případě si rezervujte náš VČASNÝ NÁKUP a ušetřete 10% z naší NEJLEPŠÍ DOSTUPNÉ CENY!

Dárkový certifikát

Rozmýšlíte o vhodném dárku pro své milé, rodinu, přátele či obchodní partnery? Věnujte jim zážitek, na který nikdy nezapomenou!